הסל שלי

חדר התצוגה פתוח עד לשעה 18:00        058-6555691

החזר כספי מלא
תוך 14 ימים


משלוח חינם
לפרטים

הבלוג

טבעות אירוסין זהב צהוב

הטילו עליכם לארגן את מסיבת הרווקים? כנראה שאתם ממש חשובים לחתן... כנראה שאפשר לסמוך עליכם וכנראה שיודעים שהמסיבה שתארגנו תהיה שמחה במיוחד. מסיבת רווקים היא אירוע חשוב ביותר, לעתים הוא אפילו חשוב באותה רמה שחשובה החתונה. מסיבת רווקים היא אינטימית הרבה יותר ואפשר לפרוץ בה גבולות באופן מובהק הרבה יותר. אלו הסיבות שהופכות את המסיבה לאירוע כל-כך חשוב ושמח. הפחדנו אתכם עם גודל האחריות? אל תדאגו, אנחנו כאן כדי לעזור לכם ויש לנו כמה טיפים שהולכים להפוך אתכם למארגני על! הסוד למסיבת רווקים מושלמת טמון בארגון מוצלח ומדוקדק ששם דגש על הפרטים הקטנים ביותר. עקבו אחר הטיפים שלנו ותראו שבסך הכל זה לא כל-כך מסובך.

 

בחירת לוקיישן


המשימה הראשונה (והחשובה ביותר) שעומדת בפניכם היא מציאת לוקיישן למסיבה. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לחגוג מסיבת רווקים בוילה עם בריכה, ג'קוזי ושאר פינוקים בסגנון. לוקיישן מסוג זה יכול להיות מוצלח במיוחד ולגרום למסיבה להיות בלתי נשכחת, במובן הטוב של הביטוי. הקפידו לבחור בוילה שאירחה בחייה מסיבת רווקים אחת או שתיים, כך שתוכלו להיות בטוחים שהיא מצוידת בכל מה שדרוש כדי שהמסיבה שלכם תהיה מושלמת.

 

Enjoy a jacuzzi in your bachelor party

 

 

תכנית למסיבה


הבחירה בתכנית או ב"הפעלות" שיהיו במסיבת הרווקים שלכם היא לגמרי שלכם ובזה לא נוכל לעזור לכם. מה שכן נוכל לתת לכם טיפ חשוב מאוד: הקפידו להתאים את התכנית לאופי המשתתפים, לאהבות שלכם ולהעדפות שלהם. רק אתם מכירים את החתן ושאר המוזמנים ולכן רק אתם תוכלו לבחור את התכנית המושלמת. יהיו פעמים שלא תצטרכו שום תכנית והאווירה עצמה תספיק כדי שהמסיבה תהיה מושלמת. אם תחליטו לחגוג בוילה עם בריכה תוכלו להיות בטוחים שלכולם יהיה מה לעשות כל הזמן, כך שלא תצטרכו לדאוג יותר מידי.

 

אוכל ואלכוהול


עוד שני דברים חשובים ביותר להצלחת המסיבה שלכם הם אלכוהול ואוכל. מדובר בשני יסודות שהם הבסיס לכל מסיבת רווקים מושלמת. אלכוהול הוא בעצם המרים הרשמי של מסיבות רווקים ואסור בשום פנים ואופן לזלזל בו. חשוב להשקיע באלכוהול איכותי ובכמות מספקת שתספיק לכולם. האוכל, בדיוק כמו האלכוהול, גם הוא חשוב ביותר ויש לדאוג לאיכות המזון וכמובן לכמויות שיספיקו לכולם.

 

BBQ outside for the ideal bachelor party

 

רשימת מוזמנים


ברוב המקרים החתן הוא זה שדואג לרשימת המוזמנים, הוא מחליט את מי הוא רוצה להזמין, כמה ולמה. בתור מארגני המסיבה, עליכם לוודא שהחתן לא משתולל ולא מתבלבל ובטעות חושב שהוא צריך להזמין המון אנשים. הסוד למסיבת רווקים מוצלחת הוא אינטימיות. וודאו שהמסיבה שלכם נשארת כזו של חברים קרובים בלבד ואינה הופכת לחתונה של ממש. הטיפים שהצענו לעיל הם חשובים במיוחד והם המפתח להצלחת המסיבה שלכם. יחד עם זאת, לאווירה שתהיה במסיבה יש חלק לא פחות חשוב בהצלחתה. לכן בתור מארגנים וחברים עשו הכל כדי שיהיה שמח, מצחיק ומהנה. מזל טוב!