חדר התצוגה פתוח עד לשעה 18:00        058-6555691

החזר כספי מלא
תוך 14 ימים


משלוח חינם
לפרטים

חשוב לדעת!
  • מבצע לגולשי אתר דיאנוצ'ה
  • מבחר יהלומים במבצע 
  • חוסכים עד 75% הנחה ברכישה מהיצרן לצרכן.
  • לפרטים נוספים חייגו אלינו 0586555691

קטלוג זהב לבן– קטלוג לפי מתכת :

לצפיה בקטלוג טבעות אירוסין מזהב לבן כאן

 

אם אי פעם תהיתם מה ההבדל בין זהב לבן לצהוב, ובין סגסוגות הזהב השונות. המאמר הבא בדיוק בשבילכם.

ההבדל בין זהב לבן לזהב צהוב הוא במתכות האחרות המעורבבות בסגסוגת הזהב. המתכות הללו, בשילוב עם הזהב הטהור עצמו "צובעות" את סגסוגת הזהב. לדוגמא, סגסוגת זהב צהוב מעורבבת על פי רוב עם נחושת ומעט כסף. ישנן לא מעט תרכובות שונות של סגסוגות זהב ואין הרכב אחיד המקובל בכל העולם, מלבד סימון טוהר הזהב (קראט). לצורך העניין סגסוגת זהב צהוב 14 קראט מכילה כ 52.5 אחוז זהב בין 4-28 אחוז נחושת ובין 14-28 אחוז כסף, תלוי היכן היא מיוצרת. לעומת זאת, סגסוגת זהב צהוב 18 קראט מכילה 75 אחוז זהב והיחס בין הנחושת לכסף משתנה בהתאם ליצרן. 

 


את סגסוגת הזהב הלבן מייצרים על ידי ערבוב של זהב עם מתכות לבנות כמו פלדיון, ניקל ואבץ. הסגסוגת שיוצאת היא לבנה יותר אך עדיין בעלת גוון צהבהב. זוהי הסיבה שבגינה כל התכשיטים המיוצרים מסגסוגת זהב לבן מצופים בשכבת רודיום שמטרתה גם להלבין את התכשיט וגם לתת לו ברק. מכיוון שרודיום נוטה להתקלף, יש צורך לחדש את הציפוי מדי כמה שנים ואולי תכופות יותר אם התכשיט נמצא בשימוש יום יומי ובא במגע עם חומרי ניקוי וכו'. 

 

בשני המקרים, גם בזהב לבן וגם בזהב צהוב, סגסוגת המסומנת ב14 קראט מעט יותר חזרה ועמידה. זהב טהור מטבעו הוא רך מאוד ולכן כאשר הריכוז שלו גבוה יותר יש לה השפעה על כל הסגסוגת. 

 

 תכשיטים, טבעות אירוסין ויהלום - זהב לבן זהב צהוב

זהב 14 או זהב 18 קראט?

 

ההבדל במחיר של תכשיט מסגסוגת זהב 14 קראט לאותו תכשיט מסגסוגת זהב 18 קראט נובע משני משתנים מרכזיים:                                                  המשתנה הראשון הוא הפער בריכוז הזהב בשני סוגי הסגסוגות. ההבדל מייצר פער במחיר מכיוון שהזהב הטהור הוא יקר משמעותית משאר המתכות בסגסוגת. 

המשתנה השני והפחות טריוויאלי אשר רוב האנשים לא מודעים אליו הוא צפיפות החומר (המשקל הסגולי). מכיוון שצפיפות של זהב 18 קראט היא גבוהה יותר מזו של 14 קראט, לכן יש צורך ביותר סגסוגת של 18 קראט על מנת לייצר טבעת זהה בגודלה ונפחה. על פי רוב הפער עומד על בין 20-25 אחוזים בהתאם לשאר המתכות בסגסוגת. המשמעות בפועל שטבעת מסויימת מסגסוגת זהב 14 קראט ששוקלת 2 גרם, תשקול 2.40 גרם בקירוב במידה ותיוצר מסגסוגת זהב 18 קראט. 

אז באיזה קראט זהב לבחור?

 

כאשר מדובר בזהב לבן, אין שום ערך מוסף בבחירה בסגסוגת זהב 18 קראט מכיוון שכל התכשיטים מזהב לבן (ללא קשר לרמת הטוהר של הסגסוגת) מצופים ברודיום ונראים אותו דבר בדיוק. במקרה של זהב צהוב, יש הבדל דיי משמעותי בצבע- זהב בדירוג טוהר של 18 קראט הוא הרבה יותר חי ומתקרב לצבע של זהב טהור. 

 

 

 

 

תליון זהב לבן

 

תליוני זהב משמשים כתכשיט אופנתי. התליון מהווה חלק מהשרשרת, וגם לעיתים נרכש בנפרד מהשרשרת תליון שרשרת הינו תכשיט אופנתי שמתאים הן לגברים והן לנשים. כמעט כל אישה אוהבת תכשיטים ובמיוחד תליון שרשרת מעוצב המתאים לאירועים מיוחדים.

קטלוג תליוני זהב לבן מעוצבים, יפים ומתאימים לאירועים תליוני זהב לבן

 

 

טבעות זהב לבן

 

טבעות אירוסין -תכשיטים, טבעות אירוסין יהלום

אוסף יפהפה של טבעות יהלום מזהב לבן נוצצות, פופלאריות בעיצובים מיוחדים. טבעות זהב עדינות לנשים במבצע, וגם שרשראות מזהב לבן לנשים.

קטלוג טבעות זהב לבן מעוצבים, יפים ומתאימים לאירועים טבעות זהב

 

 

שרשרת זהב לבן לגבר

 

טבעות אירוסין -תכשיטים, טבעות אירוסין יהלום

קולקציית תכשיטי זהב לגברים, מגוון שרשראות גורמט, כדורים, שרשרת בשיבוץ יהלומים בעיצובים שונים במיוחד לגבר במבצעים מיוחדים. כל השרשראות בעיצוב איכותי ובסטייל מלא עבור גבר אופנתי.

 

קטלוג שרשרת זהב לבן לגבר, יפים ומתאימים לאירועים תליוני זהב לבן

 

תליוני זהב לבן לאישה

 

טבעות אירוסין -תכשיטים, טבעות אירוסין יהלום

מבחר תליונים מזהב לבן אמיתי בעיצובים ייחודים המשלבים בין מחיר אטרקטיבי למראה יוקרתי. מבחר תכשיטים לנשים מזהב לבן בעיצוב ייחודים. כנסו לקולקציה החדשה שלנו

 

קטלוג תליוני זהב לבן מעוצבים, יפים ומתאימים לאירועים תליוני זהב לבן לאישה

 

צמידי יהלום

 

טבעות אירוסין -תכשיטים, טבעות אירוסין יהלום

צמידי טניס במשקל קראט וחצי קראט עשויים מזהב צהוב וזהב לבן. צמיד טניס ייחודי ויוקרתי לאנשים עמידים בלבד, אך יש גם צמידים מהקולקציה החדשה שלנו בשילוב של עיצוב ייחודי ומחיר אטרקטיבי

 

צמידי טניס מיהלומים אופנתיים וייחודים צמידי יהלום

 

תכשיטי אבני חן ויהלומים

 

טבעות אירוסין -תכשיטים, טבעות אירוסין יהלום

מבחר גדול של טבעות וינטאג' העשויות מסוגי אבנים כמו אבן ספיק, אבן אמטיסט סגולה ועוד. התכשיטים היפים ביותר לרשותכם במגוון מחירים אטרקטיביים

 

אבני חן בצבעים מיוחדים תכשיטי אבני חן ויהלומים