הסל שלי

חדר התצוגה פתוח עד לשעה 18:00        058-6555691

החזר כספי מלא
תוך 14 ימים


משלוח חינם
לפרטים

הספריה

טבעות יהלומים מחירים

על פי הניסיון שלנו, רוב הישראלים מוצאים בין 3,500-5,000 ₪ עבור טבעת אירוסין וקונים יהלומים מרכזיים שמשקלם בקטגוריות המשקל 0.30-0.39 או 0.40-0.49 קראט. הסיבה לכך היא שיש קפיצה גדולה במחיר כאשר עוברים למחירון של חצאי הקראט אם רוצים עדיין לרכוש אבן איכותית שנראית טוב. 

 

בסופו של יום, המראה של המוצר הסופי תלוי מאוד באיזון הרצונות והמציאות התקציבית. בתקציב ממוצע צריך להיות חכמים בבחירות. ריכזנו עבורכם כמה עצות פשוטות - כדאי לקרוא.

חשוב לדעת!
 • המחיר הממוצע לרכישת טבעת אירוסין בישראל, לפי ניסיוננו, הוא 3500-5000 ש"ח.  
 • יהלומים בצורות הם זולים יותר ועשויים לעזור לבעלי תקציב מוגבל.
 • חפשו יהלומים בעלי קוטר גדול לקטגוריה. 

 

 

עצות למי ששם דגש על גודל היהלום ואינו רוצה לחרוג מתקציב ממוצע:

 

 • ללכת על יהלום המתקרב כמה שיותר לחצי קראט במשקל. יהלומים אלה נקראים OVERSIZE המשמעות היא שהם גבוהים במשקל בקטגוריית המשקל שלהם. יהלומים שמשקלם מסתיים ב- 8-9 (דהיינו 0.38-9 וכדומה) הם נדירים מאוד אך ככלל אצבע לשאוף לגבוה.

 • לשים לב לקוטר היהלום בבחירה שלו. שני יהלומים בעלי משקל זהה עשויים להיות בנויים בדרך שונה גם אם ציון הליטוש שלהם זהה (CUT). למשל, יהלום יכול להיות שטוח יחסית ואז להיראות גדול יותר ממבט עילי, יהלום שני יכול להיות בעל חגורה עבה יחסית (נקרא צמיג בתעשייה) וכדומה.

 • ניתן לבחור יהלום בצורה. יהלומים אלה זולים בכ- 30% מיהלומים עגולים. הם נותנים אלטרנטיבה מיוחדת יותר וזולה יותר לאבן מרכזית. מודלים רבים של יהלומים בצורות הם שטוחים יחסית וכך שטח הפנים שלהם גדול ביחס לאבנים עגולות . חשוב לראות כמה יהלומים בצורות כדי לראות את ההבדלים בליטושים ובחיים של כל ליטוש וליטוש. אלה הן המחשות לצורות ליטוש יהלום.
  טבעות אירוסין -תכשיטים, טבעות אירוסין יהלום
 • לכו על טבעת פשוטה ועדינה וכך תוכלו לשים דגש על האבן המרכזית.

אלה הם פתרונות עבור מי שמבקש לשמור על איכות טובה של יהלום אך עדיין רוצה לקבל טבעת עם נפח.

 

 1. שיבוץ "הילה" – שיבוץ בו מסביב ליהלום המרכזי ישנם יהלומים קטנים המגדילים אותו מאוד. זה עובד טוב במיוחד בזהב לבן המתמזג עם היהלומים. (ראו תמונה).טבעות אירוסין -תכשיטים, טבעות אירוסין יהלום
 2. בחרו שיבוץ המגדיל את היהלום לעין – שינה (עיגול הטבעת עצמו) ההולכת ונהיית צרה לקראת היהלום. שיבוץ טוויסט קלאסי היוצר אשלייה של נפח. שיבוץ של 4 שיניים ולא 6 שיניים החונקות את האבן וכדומה. לא צריך להיות מבין גדול כדי לראות בעין אילו דגמים מגדילים יהלום ואילו דגמים מקטינים.

 3. לכו על יהלום ברמת ליטוש מקסימלית. בשל החזר האור שלו הוא ינצנץ יותר.

חשוב לציין כי הסכום הממוצע לרכישת טבעת אירוסין אינו מחייב אף אחד. יש לרכוש לפי יכולת הכיס והמצב בחיים ולהבין כי מדובר בבונוס בלבד ולא במהות. בהצלחה.

 
לקטלוג טבעות אירוסין במחיר ממוצע לחצו כאן .