חדר התצוגה פתוח עד לשעה 18:00        058-6555691

החזר כספי מלא
תוך 14 ימים


משלוח חינם
לפרטים

הספריה

טבעות יהלומים מחירים

תכשיטי אופנה סובלים פעמים רבות מדימוי ירוד של איכות ומסטטוס של חד פעמיות. אין ספק כי רוב התכשיטים בענף תכשיטי האופנה הם אכן כאלה - מיוצרים מחומרים זולים ולא עמידים ובגימור ירוד. 

 

אנו בדיאנוצ'ה מציעים תכשיטי אופנה העשויים מחומרים איכותיים בהקפדה על גימור, אופנתיות וקלאסיות. אנו לא מתיימרים למכור סחורות של כמה עשרות שקלים מחומרים זמניים אלא מכוונים לתחום האמצע - תכשיטים טובים שיחזיקו לזמן ארוך ולא יעלו בשן ועין. למעשה אנו מייצרים אלטרנטיבה זולה יותר בסטנדרטים של הייצור של תכשיטי היהלומים שלנו. תוכלו לצפות בקטלוג תכשיטי האופנה שלנו בלינק זה

חשוב לדעת!
 • כל תכשיטי הכסף שלנו מיוצרים מכסף 925 הידוע כ"סטרלינג סילבר". 
 • כל תכשיטי הכסף שלנו המצופים בזהב מצופים בשכבת זהב 18K או 14K בעובי מינימאלי של מיקרון. 
 • חומר עיקרי שאנו משתמשים בו הוא פלדת אל חלד 316 - האיכות ה"רפואית" של סטיינלס סטיל. זהו חומר עמיד מאוד שאינו משחיר.
 • אנו משתמשים לעיתים באלמנטיים של זכוכית או קרמיקה בתכשיטים שלנו - מדובר בחומרים עמידים המשמשים ומיוצרים במיוחד לענף התכשיטים.  
 • הזירקונים המשובצים בתכשיטי האופנה הם ברמות איכות גבוהות ובציון בין 3A ל5A או שהם מבית סברובסקי. 
 • מחיר - ביחס לאיכות התכשיטים, אין לנו תחרות בתחום.

 

בנוגע לתכשיטים בציפוי זהב

 

אחת הבעיות הגדולות ביותר ברכישת תכשיטים ב"צבע זהב" היא שהצבע דוהה במהירות ומאבד את המראה היוקרתי שלו. הסיבה היא שהציפויים הנהוגים בישראל, בדרך כלל, הם לא יותר מ-0.3 מיקרון וגם זה לא תמיד הסטנדרט. למעשה במקומות רבים בכלל לא ידעו לענות על השאלה מה עובי ציפוי הזהב של התכשיט שלכם.

 

מסיבה זו אנשים רבים פונים לגולדפילד אך לא יודעים שמירב תכשיטי הגולדפילד בישראל הם באיכות ירודה ובריכוז זהב נמוך מאוד ורבים מהם שבירים ופריכים. 

 

באופן עקרוני, תכשיטי הכסף שלנו בגרסתם ה"צהובה" מצופים בשכבת זהב 14 או 18 קראט בעובי מיקרון. כתוצאה מכך הם יראו כמו זהב טהור והציפוי יחזיק מעמד זמן ארוך משמעותית. ככל שתקפדנה יותר בשימוש - בלי לעשות כלים איתם וכדומה, כך הם יחזיקו יותר זמן. כאשר הציפוי ידהה עם הזמן בשל מגע עם הגוף או שימוש פחות קפדני, לרוב ידהו איזורים פנימיים וכך מראה התכשיט לא יפגע. 

 

בתמונה: תכשיטים מכסף 925 בציפוי זהב צהוב 18 קראט, רודיום שחור, רודיום בגימור מאט, רודיום מבריק:

 

דוגמאות לתכשיטי כסף מצופים 

ציפוי הרודיום

 

אחת הבעיות הגדולות עם תכשיטי כסף היא ההשחרה שלהם. על מנת למנוע השחרה מהירה אנו מקפידים על ציפוי רודיום איכותי שלהם. עבור תכשיטים יקרים יחסית בז'אנר או בעלי סנטימנטים אפשר לחדש את הציפוי במידת הצורך מידי כמה שנים...

 

פעמים רבות נציע גם תכשיטי פלדת אל חלד בציפוי רודיום, בעיקר עבור נשים, כדי לנטרל את המראה התעשייתי שלהם. 

 

אבני החן המלאכותיות והטבעיות שלנו

 

אנו מקפידים הקפדה יתרה לבחור בספקים האוחזים בזירקונים ואבנים מלאכותיות וגם באבני חן טבעיות ברמת איכות וגימור גבוהה. זה מתבטא בציונים גבוהים של איכות בזירקוניה - חיתוכי יהלום, חומרים עמידים ושמירה על מראה זוהר לזמן ארוך. זה מתבטא באבני חן טבעיות באיכות טובה וברמות קשיות מסחריות וכדומה. המטרה שלנו היא לשווק תכשיטים לטווח ארוך יחסית ולא כאלה שיזרקו לפח אחרי שימוש או שניים. 

 

טיפול בבעיות עם התכשיטים שלנו

 

על אף הניסיון שלנו לשווק מוצרים מצוינים, אנו מודעים לכך כי מדובר בתכשיטים שרובם מיוצרים בפס יצור וכי יש להם אחוז מסוים של דפקטים. אנו מעבירים אותם בדיקות אך תמיד ייתכן שנמכור מוצר פגום. חשוב לנו להדגיש כי במקרה כזה, אנא הרגישו חופשיים לפנות אלינו ונמצא פתרון לכל חוסר שביעות רצון. אנו לא מתחמקים מהמציאות ובטח שלא מלקוחותינו. 

מדוע אנו בחירה בטוחה לתכשיטי אופנה?
 • החלפהתוכלו להחליף תכשיט שלא עבר שימוש בתוך חודש.
 • החזרהלא מתאים לכם ולא השתמשתם - החזירו בתוך שבועיים מקבלת התכשיט. 
 • עצהאנו נדע לענות על כל שאלה בנוגע למידה, איכות חומרים וכדומה.
 • מחירביחס לאיכות החומרים שאנו משתמשים בהם - קשה מאוד להתחרות איתנו במחיר.
  • שירותהתפיסה שלנו היא שאין לנו לקוחות לא מרוצים - אדם שאינו מרוצה לא נכריח אותו להישאר לקוח שלנו. אנו פה לכל ביקורת או תלונה ולא נתחמק מכך.