הסל שלי

חדר התצוגה פתוח עד לשעה 18:00        058-6555691

החזר כספי מלא
תוך 14 ימים


משלוח חינם
לפרטים


אחד האתגרים הגדולים ביותר של כל בעל לעתיד מגיע עוד לפניה החתונה. היכולת למצוא את הטבעת המושלמת, מבלי להגזים בתשלום, היא חשובה מאוד, ולעיתים אנשים זקוקים לעזרה בכך. אנשים יודעים שקניית טבעת אירוסין היא מורכבת, מפני שיש רצון לפנק את בת הזוג עם יהלום מרשים, אך מנגד, יודעים שהטבעת היא לא פריט אופנה יום יומי לרוב, והיא בעיקר סימבולית, כך שאין טעם להוציא כל כך הרבה כסף. לפעמים, אין גם אפשרות להוציא הרבה כסף כך שיש לבצע את הקנייה בחוכמה.

 

 

חשוב לדעת!
  • מבצע לגולשי אתר דיאנוצ'ה
  • מבצעים על טבעות האירוסין בעיצוב אישי 
  • חוסכים עד 75% הנחה ברכישה מהיצרן לצרכן.
  • לפרטים נוספים חייגו אלינו 0586555691


אפשרויות רבות


 

ההבדל בין טבעות נישואין לטבעות אירוסין הוא כמובן באפשרות להוסיף יהלומים ועיטורים. טבעות אירוסין הן מרשימות הרבה יותר, ועדיין, אפשר וצריך לדעת היכן לחסוך. כך למשל, טבעת נישואין יהלום 1 קראט היא עדיין זולה באופן יחסי, אך עושה את העבודה בצורה מאוד מרשימה. יהלום 0.5 קראט יכול להיות גם הוא יפה ועדין מאוד, ולהתחבר לטבעת בצורה שמאוד מחמיאה ליד. כמובן שכאשר מדברים על יהלום 2 קראט האפשרויות הן הרבה יותר גדולות, והמחיר הוא עדיין לא ממריא שחקים. ובנושא של יהלום 3 קראט כבר מתקרבים למחירים שיכולים להגיע ל-5 ספרות. חשוב לזכור שלכל אחד יש את התקציב שלו, וגם אנשים שלא רוצים להוציא הרבה כסף, יכולים למצוא את עצמם בחנויות הנכונות. 

מגוון רחב של מאפיינים


 

מה שקובע את המחיר של הטבעת זה לא רק היהלום. יש הרבה מאפיינים לכל טבעת, ואפשר למצוא טבעות גדולות יותר, אך לא מלוטשות, לעומת טבעות קטנות ואיכותיות יותר, והבדלי המחירים ביניהם יהיו גדולים מאוד לטובת הטבעת הקטנה. בכל מקרה, חשוב מאוד להגיע לחנות הנכונה, להיעזר בחברים, ולבצע סקר שוק לפני שמגיעים לקנות את הטבעת. אנשים רוצים להתחיל את החיים שלהם ברגל ימין עם בת הזוג, גם כאשר מדובר בנושא הכלכלי. טבעת גדולה ומוגזמת אשר תכניס את הזוג לחובות זוהי לא הדרך הנכונה, ולכן חשוב מאוד לתכנן, לבצע סקר שוק ולקנות טבעת שאפשר לעמוד בעלויות שלה, אך שעדיין תהיה מרשימה ויפה מאוד.