צור קשר

קל מאד להשיג אותנו, ואנחנו נשמח לשמוע מכם. צרו קשר בטלפון בוואטסאפ, או במייל

מלאו את הטופס הקצר ואנו נשמח לעמוד לרשותכם

הוראות הגעה

אנא הקפידו לתאם מראש את הגעתכם: הכניסה לבורסה מותנית בהזדהות מלאה.
על מנת להיכנס למתחם הבורסה יש להצטייד בתעודה מזהה
(ת"ז או רישיון נהיגה לאזרחי ישראל, דרכון לאזרחים זרים).
לא ניתן להכניס נשק וקסדות למתחם.
הכניסה לבורסה בלבוש הולם (למשל בלי כפכפים).

חפשו את רחוב ז'בוטינסקי פינת שלום זיסמן (ליד הכתובת ז'בוטינסקי 1). במקום זה תראו למעשה את הגשר הפנימי של הבורסה עליו יש שלט ענק "ישראל מרכז היהלומים העולמי". לכו בצד הימני של הגשר ופנו ימינה בפנייה הראשונה. המשיכו ללכת עם העיקול ימינה עד שתראו מימין את הכניסה לבית נועם – כעשרה מטרים אחרי הבנק הבינ"ל. אנו יושבים בקומה 10 משרד 1012 א'.

בירידה מגשר הרכבת ישנו בית קפה מצד שמאל שנקרא "תחנת קפה". צמוד לבית קפה זה ישנן מדרגות. רדו במדרגות קומה אחת והמשיכו ישר במסדרון עד שתגיעו לצומת עם כיכר. חצו את הכביש והמשיכו ללכת ישר ואז פנו ימינה. בית נועם יהיה מימינכם הכניסה לקראת סוף הבניין. אנו יושבים בקומה 10 משרד 1012 א'.

במידה והגעתם באוטובוס בן עירוני וירדתם במסוף ארלוזרוב, הדרך הטובה ביותר עבורכם היא לחפש את תחנת הרכבת (סבידור מרכז), לקחת כרטיס מעבר ולחצות את התחנה לכיוון רמת גן דרך הגשר. בירידה מהגשר המשיכו לפי הוראות סעיף 2. במידה והגעתם באוטובוס עירוני או בין עירוני וירדתם באחת מתחנות הבורסה (בכריזת האוטובוסים התחנה נקראית לרוב בורסה/צומת עלית) שעל רחוב ז'בוטינסקי חפשו את ז'בוטינסקי פינת שלום זיסמן והמשיכו לפי סעיף 1. אנו יושבים בקומה 10 משרד 1012 א'.

זהו החניון הקרוב ביותר אלינו המצוי בבניין הצמוד לבניין שלנו. המחיר, עם זאת, אינו מסובסד. הוראות ההגעה לחניון: כתבו בוויז רחוב תובל 21 ר"ג. לאחר שחניתם צאו מהחניון ולכו שמאלה לתובל 23 שם, ליד "עלים ירוקים" נמצאת הכניסה לבית נועם. אנו יושבים בקומה 10 משרד 1012 א'.

בשדרות מנחם בגין ישנו חניון בסגנון אחוזת חוף בו החנייה מוזלת יותר (אם כי לא תמיד יש חנייה פנויה). בנסיעה צפונה על רחוב זה עוברים ליד הסיטי טאוור מימין. לאחר כ-150 מטרים, מיד לאחר הגשר, ישנו חניון שנקרא "לולאות". במידה והחנתם בחניון זה עליכם ל"חזור אחורה" ברגל עד לצומת T של שדרות בגין עם רחוב שלום זיסמן. פנו ימינה ועלו על רחוב זיסמן והמשיכו ללכת עד שתראו כיכר. חצו את הכביש אחרי הכיכר, המשיכו ישר ואז פנו ימינה – בית נועם נמצא מימינכם. הכניסה ליד "עלים ירוקים". אנו יושבים בקומה 10 משרד 1012 א'.