למה כדאי למכור לנו

מחירים הוגנים וגבוהים התואמים למחירונים הרשמיים של השוק הסיטונאי.

הערכת הזהב והיהלומים והצעת המחיר הן ללא תשלום או מחויבות.

סביבת הקנייה שלנו, בתוך מתחם הבורסה ליהלומים, היא סביבה בטוחה במיוחד.

מחיר גבוה במיוחד יינתן לאנשים המוכרים תכשיטי זהב המשובצים ביהלומים.

אנו משלמים במזומן על קניית זהב ויהלומים.

טיפים שווים זהב

קבלו כמה הצעות מחיר להשוואה

בסופו של יום כל אחד אומר שהוא הכי הוגן וטוב. לכן אנו ממליצים לכל אדם המוכר זהב ויהלומים לקבל כמה הצעות מחיר. הסיבה היא פערים גדולים במחירים המשולמים, צרכים שונים של רוכשים שונים (אדם שמוכר צמידים מרוקאים כנראה יוכל לשלם קצת יותר מאדם שמתיך אותם).

נסו קודם במקום שבו קניתם

באם אתם מוכרים תכשיטים שאתם קניתם הצעד הראשון שכדאי לכם לעשות הוא למכור אותם בחזרה. הרי אם זה דגם שלהם וקולקציה שלהם והתכשיט הוא כנראה במצב טוב, הם פשוט יכולים לחדש אותו. בראיית העולם שלנו זה הגון לקנות בחזרה את התכשיט שלך במחיר מעט יותר גבוה מהנהוג בסיטואציות אלה.

פנים מול פנים ולא בביתכם

אנו ממליצים שלא להכניס אנשים הביתה. כמו כן, לא להיכנע ללחץ חיצוני במעמד מכירה לפני בדיקת 2 מקומות לפחות. זהו תחום עם הרבה שטחים אפורים ואנשים אפורים עוד יותר.

יהלומים כדאי למכור בבורסה

היתרון הגדול של מכירה בתוך הבורסה הינה ביהלומים. יהלומנים מבינים ביהלומים ויכולים לשלם לפי שווים האמיתי ופחות ירגישו צורך להגן על עצמם.

בדקו את השער הדולרי של הזהב

לזהב טהור יש שער דולרי שמתעדכן כל הזמן ורצוי לכם לבדוק אותו. ניתן לעשות זאת באתר דה מרקר.

נסו את המגזר הפרטי

ערוץ נוסף למכירה לבעלי סבלנות היא המגזר הפרטי. לפעמים זה משתלם.

שאלות נפוצות

פנים מול פנים ולא בביתכם

התשובה היא כן. אנו ערוכים לקנייה של כמויות גדולות של זהב ויהלומים. במקרים בהם מדובר בעסקאות חריגות בגודלן נגיע לפתרון משותף.

האם אני צריך לחתום על משהו במעמד המכירה?

אנו פועלים בהתאם לחוק ולפיכך מחתימים כל אדם שמוכר לנו זהב ויהלומים על טופס עם פרטיו המלאים בו הוא מצהיר כי הבעלות על הטובין היא שלו והוא מורשה למכור אותו.

מהו שער הזהב שאתם מתבססים עליו?

שער הזהב הוא שער הידוע לכולם ומפורסם בפומבי. כל הצעה שלנו מבוססת עליו. שימו לב כי לדעתנו זו שאלה שגויה מאוד ביסודה העשויה לגרום לכם להפסיד. פעמים רבים הנוכלים הגדולים ביותר בענף יתנו מספרים דימיוניים בטלפון ואז יבלבלו אתכם בשטח. הם טובים בכך. הקפידו לקבל כמה הצעות אמיתיות בשטח ואל תסתמכו על מילים.

איך אתם משלמים?

אנו משלמים בהתאם לרצון הלקוח ודרישות החוק. בין אם מזומן, צ'ק מזומן (בטוח יותר), העברה בנקאית וכן הלאה. שימו לב כי ישנן הגבלות רשמיות על תשלום במזומן המשתנות מפעם לפעם ואנו פועלים על פיהן.