תכשיטים בעיצוב אישי

עכשיו אפשר להפוך את תכשיט החלומות שלך למציאות

רוצה טבעת אירוסין בעיצוב אישי? אולי איזה תליון יהלום מיוחד במינו, או זוג עגילים שאין לאחרת?

בעלות שולית נוספת למחיר התכשיט הרגיל, וביחד עם המומחים שלנו, תוכלו להגיע בקלות לעיצוב טבעות אירוסין או כל תכשיט אחר התואם את החזון והתקציב שלכם. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת ואנשי המקצוע שלנו נוכל יחד להפוך את ההשראה למציאות. הקידמה הטכנולוגית מאפשרת עיצוב אישי של תכשיטים בקלות ובדיוק מירבי. הדבר נעשה על ידי תהליך של יצירת מודל במחשב לו מייצרים הדמיות המתקרבות באופן כמעט מוחלט למראה המוצר המוגמר.
איך זה עובד?

קונספט והצעת מחיר

על פי רוב מדובר ביצירת מודל חדש מתוך השראה של תמונה שיכולה להגיע מכל מקור – מגזין, אינטרנט וכדומה. פעמים רבות מדובר בשילוב של כמה אלמנטים מתכשיטים שונים. לפעמים מדובר בשינוי של מודל קיים שלנו. לעיתים נדירות מדובר בשרטוט או איור.

הדמייה 3D ורינדור

הטכנולוגיה עליה דיברנו היא למעשה תוכנות הדמייה בתלת מימד המשמשות היום ברוב התעשיות – החל מתכשיטים וכלה ברכבים. אדם בעל הכשרה מתאימה – מודליסט בונה את המודל של הטבעת לפי כל הפרמטרים עליהם עברנו ומייצר למודל הדמייה פשוטה אך ריאליסטית מאוד. אתם מקבלים את ההדמייה ונותנים את הארותכם עד לנקודה בה אתם מאשרים את העיצוב והוא לשביעות רצונכם המלאה.

יצירת מודל שעווה

לאחר שקיבלנו את אישורכם אנו מדפיסים את הטבעת בשעווה / פלסטיק בהתאם למודל ולאחר מכן מגיעים למצב זהה של ייצור תכשיט מלאי ומתחילים בייצור רגיל. לעיתים ההדפסות אינן תקינות ולפיכך יש להדפיס שוב. במידה וההדפסה תקינה והיציקה של הזהב יוצאת תקינה הייצור לוקח כשבוע.

ייצור תכשיט

על פי רוב מדובר ביצירת מודל חדש מתוך השראה של תמונה שיכולה להגיע מכל מקור – מגזין, אינטרנט וכדומה. פעמים רבות מדובר בשילוב של כמה אלמנטים מתכשיטים שונים. לפעמים מדובר בשינוי של מודל קיים שלנו. לעיתים נדירות מדובר בשרטוט או איור.

שאלות נפוצות?

כמה זמן לוקח לייצר מוצר בעיצוב אישי?

על פי רוב כל התהליך תלוי מאוד במזמין העבודה ובהערות שלו. באופן כללי הממוצע של העיצוב והייצור עומד על כשבועיים.

 

האם תהליך של עיצוב אישי מייקר מאוד את עלות התכשיט?

באופן כללי תכשיטי יהלום אינם תכשיטים זולים ולפיכך העלות של עיצוב אישי היא לרוב לא גבוהה ביחס לעלויות הכלליות של התכשיט וביחס לעובדה שמגשימים חלום. לרוב הפרמיה של עיצוב אישי היא בין 100-200₪.

האם עיצוב טבעות אירוסין כולל בחירת מידה?

במידה ומדובר בהפתעה, ננסה להגיע ביחד למידה משוערת נכונה עבור הטבעת. בכל אופן, לאחר ההצעה התאמת המידה היא ללא תשלום. בשביל עוד מידע על מדידת טבעת האירוסין בבקשה תקראו את המדריך שלנו

מה קורה אם אני לא מרוצה?

תודות לטכנולוגיות מודרניות מאוד קשה לטעות בתהליך זה והייצור בפועל לא מתחיל עד אשר הלקוח אישר סופית את ההדמיה. במידה ותהליך ההדמיה נכשל או הלקוח התחרט – הוא משלם את עלותה בלבד.

 

האם ניתן להחליף/להחזיר מוצר בעיצוב אישי?

לא ניתן להחזיר מוצר בעיצוב אישי. באופן עקרוני גם לא ניתן להחליף מוצר בעיצוב אישי אך אם המוצר מתאים לנו למלאי והולם את הטעם שלנו – נעשה הכול כדי לבוא לקראתכם.