איך מודדים את מידת טבעת אירוסין?

איפה שמים טבעת נישואין?

טבעות אירוסין וטבעות נישואין הן מאז ומעולם סמל לאהבה נצחית וחיבור לבבות למען עתיד משותף ומלא בחוויות מרגשות. את טבעת הנישואין עונדים על אצבע הקמיצה ביד ימין.

ישנה אמונה כי הקמיצה היא האצבע אשר מסמלת את האהבה הזוגית שלכם, היא מסמלת את בן או בת הזוג שלנו ועל כך עליה אנו עונדים את טבעת האירוסין. דתות ועמים שונים מחליטים על איזו יד לענוד את הטבעת אך בכל הקשור לאיזו האצבע, לרוב היא תהיה זהה אצל כולם וכמעט תמיד יענדו כולם את טבעת הנישואין על אצבע הקמיצה.

איפה עונדים טבעת אירוסין? התשובה הקצרה: על הקמיצה ליד הזרת ביד שמאל

תהליך רכישת טבעות אירוסין הינו תהליך ארוך ומורכב אשר יש לעשותו בשלבים על מנת להבטיח כי הטבעת שתבחרו תהיה מושלמת ומתאימה במידה רבה לחצי השני שלכם.

בחירת טבעת יהלום טבעי הינה משימה לא פשוטה כלל שכן מדובר בטבעת שאינה מיועדת עבורכם אלא למישהו אחר ועל כן עליכם לקלוע הן לטעם האישי של מי שתענוד את הטבעת והן למידת האצבע כך שהטבעת אינה תהיה קטנה או גדולה מידי.

אמנם תמיד ניתן להקטין או להגדיל את הטבעת ובמידת הצורך אך להחליפה באחת אחרת, אך תמיד התחושה תהיה נעימה יותר כאשר הטבעת מתאימה במלוא המובנים והחוויה הופכת להיות מרגשת יותר וללא ספק מדובר בתחושת סיפוק מאוד גדולה מצד רוכש הטבעת לדעת שהוא קלע בדיוק לטעם ולגודל המתאים.

חשוב לדעת!

  • מבצע לגולשי אתר דיאנוצ'ה
  • מבצעים על טבעות האירוסין בעיצוב אישי 
  • חוסכים עד 75% הנחה ברכישה מהיצרן לצרכן.
  • לפרטים נוספים חייגו אלינו 0586555691

איך מודדים טבעת אירוסין?

אחד החסרונות ברכישת טבעת אירוסין לצורך הצעת נישואין בהפתעה, היא בכך שאינכם יודעים את מידת האצבע של מי שתענוד אותה.

אם אתם מודעים למידה, החיים שלכם יהפכו להיות קלים יותר בתהליך מציאת הטבעת, אך במידה ואין ברשותכם את האינפורמציה החשובה הזו, ישנם כמה דברים שתוכלו לעשות והם:

1. השאלת טבעת – הדרך הראשונה והקלה ביותר, היא פשוט לגשת אל מגירת התכשיטים של האישה ולקחת משם את אחת הטבעות ולגשת איתה אל חנות התכשיטים שם הם ימדדו אותה באמצעות מכשור מתקדם ויגלו מהי מידת הטבעת כך שתוכלו להניח את הספקות בצד ולדעת כי הטבעת שתבחר תהיה מתאימה ביותר לגודל האצבע.

על מנת להשאיל טבעת מבלי שהיא תשים לב, עליכם לפעול בחוכמה ולקחת טבעת שאינה מרכזית בחייה ושהיא לא עונדת אותה לעיתים קרובות וכמו כן, כדאי לעשות זאת כאשר היא אינה נמצאת בבית ולהחזיר אותה בטרם היא חוזרת הביתה כך שההפתעה שלכם לא תתגלה.

2. עזרת חבר.ה – אחת הדרכים הטובות ביותר לסייע במדידת טבעות אירוסין היא להתייעץ עם חברה טובה של בת הזוג, אחות או אמא שלה אשר רוב הסיכויים כי הם ידעו את גודל הטבעת הרצויה ואף יסייעו לכם למצוא ביחד את הטבעת המתאימה ביותר זו שתמצא חם בעיניה מהסיבה הפשוטה שהן מכירות מקרוב את הטעם האישי של האישה ויודעת בדיוק מה היא תאהב ולמה היא פחות תתחבר.

3. השוואת גדלים – אופציה נוספת היא באמצעות השוואת האצבעות של בת הזוג לאצבעות שלך. באמצעות דרך זו, ניתן לראות אולי ישנה אצבע שלך אשר דומה לאצבע של בת הזוג בה היא תענוד את הטבעת. יכול להיות שהאמה שלך תהיה בגודל של הקמיצה שלה וכך תוכל ללכת לחנות התכשיטים ולמדוד את האמה שלה ובכך לדעת את גודל הטבעת המתאימה לה בסבירות גבוהה.

באיזה אצבע עונדים את טבעת האירוסין
באיזה אצבע עונדים את טבעת האירוסין

איך מודדים מידת הטבעת?

כאשר מעוניינים לרכוש טבעת יהלום טבעי באמצעות רכישה מרחוק ולא בהגעה אל חנות התכשיטים, מעבר לרצון לבחור גודל של יהלום לפי מה שמתחשק לנו, חשוב מאוד גם לדעת את מידת האצבע על מנת שלא תצטרכו להתעסק עם משלוחים והחזרות, דבר אשר יעכב את השימוש במוצר.

אחת הדרכים הטובות למדוד את מידת הטבעות בהיעדר הגעה אל חנות התכשיטים, היא באמצעות אפליקציה ייעודית למדידת טבעות והיקפי אצבעות,

אשר תאמר לכם מהי גודל האצבע הרצויה שלכם ובכך תוכלו להתאים טבעת יהלום במיוחד לגודל של האצבע שלכם.

אופציה נוספת היא באמצעות מדידה של האצבע באמצעות חוט או סרט אותו נקיף מסביב לאצבע ולאחר מכן נמדוד את האורך ונשווה לסרגל מקצועי אשר מבצע המרה בין ס"מ לגודל טבעת.