טבעות נישואין מעוצבות

הפקה של אירוע של הצעת נישואין כוללת כיום הרבה מאוד אלמנטים. יש הרבה מאוד סוגים של הצעות, וגם אם הולכים על הצעה פשוטה ואינטימית, צריך לדעת למצוא את הרגע הנכון.

יש הרבה אנשים שמשקיעים בהצעות משוגעות ויוצאות דופן, ומזמינים אנשים כדי לצפות ואף לחגוג. בתוך כך, האלמנט הכי חשוב בהצעת הנישואין, לבטח מבחינתה של הכלה, זוהי טבעת האירוסין.

טבעת האירוסין היא לרוב התכשיט היקר ביותר שיש לנשים, ולרוב, הטבעת באה לידי שימוש רק באירועים יוקרתיים, ולא נענדת ביום יום. הטבעת מחזיקה גם בערך סנטימנטלי גדול ולכן, על הגבר לדעת לבצע את הבחירה הנכונה.

לקריאה בהרחבה על תהליך בחירת תכשיט בעיצוב אישי לחץ כאן

חשוב לדעת!

  • מבצע לגולשי אתר דיאנוצ'ה
  • מבצעים על טבעות האירוסין בעיצוב אישי 
  • חוסכים עד 75% הנחה ברכישה מהיצרן לצרכן.
  • לפרטים נוספים חייגו אלינו 0586555691

מסגרת תקציב לרכישת טבעת נישואין

קבעת מסגרת תקציב לרכישת טבעת האירוסין? עכשיו הגיע השלב שבו אתם מתחילים להשיג מידע אחר הטעם העיצובי של בת הזוג שלכם בתכשיטים.

חשוב מאוד לראות לאיזה צבע זהב היא נמשכת, האם היא אוהבת תכשיטים עדינים או אולי משהו יותר צעקני וכל מידע אחר שתוכלו להשיג אשר יעזור בהתאמת טבעת הנישואין. פרט נוסף וחשוב מאוד, הוא לדעת את גודל הטבעת המתאים.

ניתן לקחת טבעת ישנה ולהביא אותה אל חנות התכשיטים או אף למדוד בבית באמצעות שיטות קלות לביצוע. כעת כל שנותר הוא לגשת לחנות התכשיטים עם כל המידע שבידכם או להתחיל חיפוש באינטרנט ולמצוא את הטבעת המושלמת.

זכרו מדובר בתהליך אורך ומורכב אך בסופו מגיע עונג צרוף שכל אחד היה מעוניין לחוות.

לבחור בצורה הנכונה

הכניסה לחנות התכשיטים כדי לקנות טבעות נישואין מעוצבות היא די מלחיצה. הגבר רואה הרבה מאוד טבעות ולא תמיד יודע לאיזה כיוון לפנות.

יש כיום המון טבעות נישואין מעוצבות ומרשימות והמבחר הוא עצום מדי כדי להכיל. כדי לבחור את הטבעת הנכונה, יש להגיע מוכנים, ולקיים סקר שוק לפני הקנייה.

יש לעבור בין כמה חנויות ולראות את הסגנון של הטבעות, את רמת השירות בחנות וכמובן, את טווח המחירים. בנוסף, אל הקנייה כדי להגיע עם חברים, בני משפחה או חברה טובה של בת הזוג, כדי שתעזור בבחירה, לאור ההיכרות שלה עם בת הזוג.

בנוסף, שווה להגיע עם טבעת של בת הזוג, על מנת שאנשי המקצוע בחנות יבינו את הטעם שלה, וגם יוכלו להתאים לה את המידה של הטבעת..

מגוון צבעים וצורות

טבעות נישואין מעוצבות מגיעות במגוון גוונים וצורות.

יש נשים שאוהבות טבעות עדינות יותר ואחרות טבעות שהן קצת יותר מוחצנות ובומבסטיות. שווה להתאים את אופי הטבעת לאופי של בת הזוג, כדי להגדיל את הסיכוי לבחור את הטבעת הנכונה.

הטבעת צריכה להיות מרשימה מאוד ולהתאים לאירוע של הצעת נישואין, ובכך להפוך את הכלה לעתיד למאושרת במיוחד.

שווה להתאמץ מפני שהתוצאה הסופית היא חיוך והתרגשות גדולה של בת הזוג, באחד הרגעים המשמעותיים ביותר בחייה.

ניתן לייצר אצלנו טבעות נישואין בעיצוב אישי או לבחור טבעת בשיבוץ יהלומים. אין לנו מלאי של טבעות נישואין "פשוטות".

לקטלוג טבעות אירוסין לחץ כאן