טבעת אירוסין עם תעודה גמולוגית

טבעות אירוסין מסמלות התחלה של עתיד משותף אשר מלא בחוויות מרגשות וצמיחה הדדית.

על מנת שתהליך רכישת טבעת אירוסין יעשה באופן הבטוח והמקצועי ביותר, יש לרכוש את הטבעת בהתאם לקריטריונים מחמירים אשר יבטיחו את איכות הטבעת וימנעו זיופים ושימוש בחומרים זולים ולא ביהלומים מקוריים.

תעודה גמולוגית, מבטיחה כי טבעת האירוסין והיהלום העומד במרכזה, יהיו אמיתיים ובעלי איכות גבוהה אשר יהוו תמורה הולמת לסכום הכספי הגבוהה שבו הם נרכשו.

איך הבנה בתעודה גמולוגית תשפיע על הקניה של טבעת אירוסין

כאשר הגעתם להחלטה להתקדם שלב ביחסים הזוגיים שלכם ולרכוש טבעת אירוסין, יש להתחיל ולגשש לגבי עיצובים שונים של טבעות אירוסין, צבע הטבעת, גודל היהלום, מחירי טבעות ועוד מגוון אינפורמציה אשר תעזור לכם למצוא את הטבעת המושלמת אשר תתאים לכם הן מבחינת העיצוב והן מבחינת היכולות הכלכליות.

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לשים עליהם את הדגש כאשר מעוניינים לרכוש טבעת אירוסין, הוא תעודה גמולוגית או תעודת GIA אשר למעשה מהוות תעודת ביטוח לטבעת אותה אתם רוכשים.

טבעת יהלום טבעי ללא אחת התעודות הללו, אינה תעיד כי מדובר ביהלום אמיתי ומכאן החשיבות בתעודה גמולוגית או תעודת GIA אשר תסיר מליבכם דאגה רבה בשאלה האם מדובר ביהלום אמיתי או בזיוף שכן אף אחד אינו מעוניין לרכוש טבעת אירוסין מזויפת.

תעודה גמולוגית, היא למעשה תעודת זהות אשר מתארת את היהלום שיש בטבעת ויש לשמור את התעודה הגמולוגית לאחר רכישת הטבעת מהסיבה שאם בעתיד תרצו למכור את הטבעת או לבטח אותה, תהיה לכם אסמכתא לכך שהיהלום בטבעת הינו אמיתי וכן ערכו המשוער של היהלום.

שוק היהלומים סובל קשות מחיקויי יהלומים ומי שאינו ניחן בכישורים טכניים ומקצועיים ומגיע מתחום היהלומנות, אינו יבדיל בין יהלום אמיתי ליהלום מזויף ומכאן החשיבות בתעודה גמולוגית אשר תבטיח כי גם אם אינכם מבינים בתחום היהלומים, לא ניתן יהיה לרמות אתכם וכי היהלום שרכשתם הינו אמיתי.

כל יהלום שתרכשו, מגיע עם נתונים משלו אשר מבדילים אותו מיהלומים האחרים בין אם מבחינת גודל היהלום, צבעו, רמת ניקיון, ליטוש ועוד מגוון קריטריונים אשר מסייעים בקביעת איכות היהלום ומחירו בשוק היהלומים.

כל הנתונים אודות היהלום, יופיעו בתעודה הגמולוגית אשר תלך אתכם לכל מקום ותבטיח את איכות היהלום. את התעודה הגמולוגית, מקבלים בעת רכישת הטבעת יהלום טבעי, כאשר נכתבים בתוכה כל מאפייני הטבעת וכמובן חותמת מקורית של המקום ממנו אתם רוכשים את הטבעת כך שאם תהיה בעיה עם הטבעת בעתיד, תוכלו לגשת אל החנות ממנה רכשתם את הטבעת ביחד עם התעודה הגמולוגית ולהוכיח את טענתכם במהרה.

חשוב לדעת!

  • מבצע לגולשי אתר דיאנוצ'ה
  • מבצעים על טבעות האירוסין בעיצוב אישי 
  • חוסכים עד 75% הנחה ברכישה מהיצרן לצרכן.
  • לפרטים נוספים חייגו אלינו 0586555691

האם כדאי ללמוד גמולוגיה?

תחום הגמולוגיה הינו תחום מרתק ומאוד מעשיר במיוחד אם אתם מעוניינים להיכנס לתחום היהלומנות.

על מנת להיות יהלומן, אין צורך ללמוד גמולוגיה, אך על מנת לדעת להעריך יהלומים ולהוות אסמכתא מקצועית, עליכם להתמיד וללמוד את תחום הגמולוגיה אשר עשיר במידע מקצועי אשר יעשיר את עולמכם כעוסקים בתחום היהלומים ויוביל אתכם להיות מקצוענים בתחום ולהתקדם מבחינה מקצועית אל אופק מקצועי וכלכלי טוב יותר.

גמולוג הינו הסמכות המקצועית העליונה אשר יודע להבחין ולאבחן איכות של יהלומים וזנים שונים של אבני חן יוקרתיים ולקבוע באופן חד משמעי האם מדובר באבן חן אמיתית או שמדובר בחיקוי זול.

כמה עולה קורס גמולוגיה?

עלות קורס גמולוגיה משתנה ממוסד לימודי כזה או אחר ותלויה במורכבות הקורס, בתכנים הנלמדים, בהכשרה המקצועית הניתנת ובאופציות ההשמה במשק לאחר תום הקורס.

לרוב, עלות קורס גמולוגיה ינוע בין 4000-8000 ₪. כאשר מעוניינים להתחיל וללמוד גמולוגיה, חשוב לשים לב לפרטים הקטנים ולוודא כי בתום הקורס מקבלים תעודת גמולוג מקצועי וכי התכנים הנלמדים במהלך הקורס, הינם איכותיים ומקיפים את כל התחום כך שהידע המקצועי יהיה עשיר מאוד.

איפה הכי טוב ללמוד גמולוגיה?

לימודי גמולוגיה אורכים מספר חודשים ובפרק הזמן הזה, חשוב מאוד ללמוד במקום אשר יעשיר את עולמכם המקצועי ויהפוך אתכם לטובים ביותר בתחום מבחינה מקצועית.

ישנם מוסדות לימוד רבים אשר מלמדים לימודי גמולוגיה כאשר כל אחד מהם, מציג תוכנית לימודים שונה משל השני והמטרה שלכם היא לדעת מהי התוכנית הלימודים האופטימלית עבורכם.

יש לערוך עבודת שטח מקיפה ולהשוות בין תוכניות הלימוד השונות על מנת להעריך את איכותן. חשוב מאוד לוודא שבסוף הקורס מקבלים תעודת הסמכה בתחום היהלומנות והיא תקפה בשוק העבודה.

אחד הדברים החשובים הוא ללמוד במוסד לימודים מוכר בשוק היהלומים אשר מאחוריו ניסיון רב בתחום והינו בעל שם בתחום ומאחוריו המלצות רבות מאנשים אשר למדו שם וכיום עוסקים בתחום בהצטיינות.